Jesteśmy zespołem doświadczonych stomatologów w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii, ortodoncji i implantologii. Naszą wiedzę poszerzamy regularnie na kursach i szkoleniach.

Poznaj nas

Kalina Jacyna

Ortodoncja

Absolwentka uczelni wrocławskiej, z ponad 25-letnim doświadczeniem w zawodzie. Członek International Association For Orthodontics.

Pracuje od początku w naszym gabinecie stomatologicznym. Kilkanaście lat temu podjęła kontrakt na terenie Wielkiej Brytanii (m.in. w specjalistycznej placówce ortodontycznej The Crescent Specialist Dental Centre w Plymouth, obecnie Poland Medical w Londynie).

Pasjonatka sportu, m.in. nurkowania, siatkówki, łyżew i jazdy konnej.

Joanna Orłowska

Stomatologia zachowawcza, Stomatologia estetyczna, Protetyka, Chirurgia

Ukończyła wydział stomatologiczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2006 r. Odbyła liczne kursy i szkolenia z zakresu stomatologii i ciągle doskonali swoje umiejętności.

Zajmuje sie stomatologią estetyczną, protetyką i chirurgią.

Małgorzata Winnicka

Stomatologia zachowawcza, Stomatologia estetyczna, Protetyka

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, lekarz dentysta z ponad 25-letnią praktyką. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach i kursach podyplomowych.

Jej specjalnością jest stomatologia zachowawcza dzieci i dorosłych, protetyka i stomatologia estetyczna

Agnieszka Jacyna-Maruszewska

Ortodoncja

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2013 r. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Uśmiechnięta od ucha do ucha chciałaby, by żaden człowiek nie wstydził się swojego uśmiechu. Świadoma jak wpływa on na samopoczucie, wygląd człowieka i jego postrzeganie przez otoczenie.

Katarzyna Żychowska-Kuligowska

Endodoncja mikroskopowa, Stomatologia zachowawcza, Stomatologia estetyczna, Protetyka

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2011r.

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Wojskowej Przychodni Lekarskiej ”CePeLek”.

Pasjonuje się leczeniem pod mikroskopem, uzyskując tą metodą pomyślne rokowania dla leczonego kanałowo (endodontycznie) zęba. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej (wybielanie, metamorfozy uśmiechu) oraz protetyki (uzupełnienia i odbudowy zębów).

Michał Sekura

Implantologia, Chirurgia

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Specjalista chirurgii stomatologicznej. Szkolenie specjalizacyjne odbył na Oddziale Stomatologii Centrum Medycznego WUM.

Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych szkoleń m in. Curriculum Implantologii Małoinwazyjnej i Curriculum Implantologiczne ITI.

Odpowiedzialny i opanowany w pracy, dba o spokój i komfort psychiczny pacjenta.

Marlena Kobza-Pastuszka

Stomatologia zachowawcza, Stomatologia dziecięca

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Zajmuje się stomatologią zachowawczą dorosłych, a także chętnie współpracuje z dziećmi. Dodatkowo rozwija się w endodoncji przy użyciu mikroskopu, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Stara się, by zabiegi odbywały się bezboleśnie i w miłej atmosferze.